Oprogramowanie dla Gastronomii

Najważniejszą cechą programu dla Twojej restauracji jest to by miał funkcje jakich potrzebujesz i działał niezawodnie. Cała reszta jest nieważna gdy jest Ci niepotrzebna.

izzyREST

  • Prostoty w obsłudze,
  • Niezawodny i stabilny,
  • Szybki w działaniu,
  • Może pracować OFFLINE

Ten system polecamy szczególnie dla sieci lokali jak i małych restauracji, z uwagi na przemyślaną i prostą w obsłudze funkcjonalność (przecież kelner czy manager to nie informatyk) przy zachowaniu bardzo bogatej funkcjonalności.


Gastro

Zaawansowana obsługa kart klientów w kantynach pracowniczych, karty dotacji, rabatowe czy lojalnościowe,

Najpopularniejsze oprogramowanie na polskim rynku.

Ten system polecamy szczególnie do restauracji pracowniczych / fabryk gdzie rozliczenie za dofinansowanie do obiadu czy kredytowanie z pensji jest koniecznością.


Rynek gastronomiczny jest bogaty w wiele programów do obsługi restauracji, stołówek, cateringów ale często jest tak, że brakuje w nich pewnych funkcjonalności.

Najtrudniej jest wtedy gdy tak naprawdę, żaden z dostępnych programów nie spełnia wymagań i pojawia się potrzeba własnego systemu, który robił by dokładnie to czego od niego wymagamy, byłby łatwy w obsłudze i tak naprawdę pomagał a nie przeszkadzał.

Zdarza się również, że trzeba połączyć kilka programów aby stworzyły kompleksową obsługę naszego biznesu.

Wszystkie te dylematy możemy przejść z Państwem i pomóc wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Czasami wystarczy mała modyfikacja lub nieco większa funkcjonalność napisana specjalnie dla Państwa a codzienna praca z systemem, raporty i analizy, stają się naprawdę łatwe i przejrzyste.


Call Now Button