Junior Developer PHP(Laravel)

Zatrudnimy Junior developera do pracy przy projektach webowych.

Formularz rekrutacyjny pod ofertą

Obowiązki:

  • Współtworzenie aplikacji webowych w oparciu o framework Laravel
  • Rozwijanie istniejących aplikacji
  • Na start podstawowe zadania jak: dodanie jakiegoś modelu do projektu + podstawowy CRUD z widokami listy, edycji, kasowania raczej już istniejących aplikacjach, później to już zależy od tego jak szybko się uczysz i ile rozumiesz.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość HTML
  • Podstawowa znajomość PHP
  • Podstawowa znajomość frameworka Laravel (kontrolery, widoki, modele, routy)
  • Umiejętność używania linii poleceń artisan
  • Podstawowa wiedza o kontroli wersji GIT – nie będziesz rozwiązywał konfliktów git czy zarządzał gałęziami tylko PUSH i PULL
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji Laravel oraz php
  • Chęć do doskonalenia i rozwijania się

Mile widziane:

  • html
  • css bootstrap 4
  • vue.js
    tak żeby nie gubić się w widokach aplikacji

Oferujemy:

  • Pracę w małym zespole (7 osób)
  • Narzędzia – Laptop, monitor, biurko, kawa etc. – po prostu narzędzia pracy
  • Biuro – W biurze masz swoje biurko lub zdalnie z laptopem
  • Umowa – b2b lub zlecenie (na początek) , po okresie próbnym normalne zatrudnienie
  • Okres próbny – 2 tyg – ten czas wystarczy żebyśmy się poznali i zarówno Ty jak i my wiedzieli czy chcemy ze sobą pracować i czy się związać na stałe, Dla nas to umowa DWUSTRONNA 🙂

Wynagrodzenie:
Jeśli szybko się rozwijasz i angażujesz w kod to szybko staniesz się Developerem lub Senior Developerem i wzrosną też twoje zarobki.
Na start oferujemy pensje Junior Developera – 3000-5000 w zależności od poziomu umiejętności

Elastyczność:
Jedną z najważniejszych misji spółki to WOLNOŚĆ = pracujesz jak chcesz: rano, po południu, wolisz noce? to nie problem.
Ale WOLNOŚĆ to nie anarchia. Na początku min 3 razy w tygodniu w biurze w zaplanowanym na tydzień do przodu grafiku np. Pn. 8-12 – biuro 16-20 – home Wt. 12-20 – home itd
Ustalamy sobie grafik w kalendarzu i nikt nie zadzwoni do ciebie ani nie napisze jeśli masz czas wolny. Chyba że będziemy chcieli wyskoczyć razem na kręgle:)
Wyznajemy zasadę, że w biurze trzeba się pojawiać, a z ludźmi współpracować, ale praca oceniana jest z wykonanych zadań a nie czasu który spędzisz w biurze.
Wiek, płeć, i inne sprawy osobiste nie grają dla nas roli, jeśli dojeżdżasz z daleka ale sobie z tym jakoś radzisz to wyłącznie twoja sprawa,
jeśli jesteś kasjerem w markecie ale po południu chcesz pracować w końcu jako programista, to również Twoja sprawa.
Nas interesuje jeśli deklarujesz że możesz pracować 16-20 to masz móc :). Jeśli mamy Odprawę poniedziałkową na 13-stą to bądź, i to tylko tyle albo aż tyle. 🙂

Adres biura:
Wolska 84/86, 01-141 Warszawa Wola – tramwaj pod biurem i parkowanie bez parkometru.

Jeśli będziesz chciał(a) rozwijać się również w komunikacji aplikacji przez restApi wszystkie nasze aplikacje webowe, smartfonowe i desktopowe spięte są właśnie w ten sposób.
Będziesz miał(a) możliwość rozwoju w desktopowych aplikacjach w języku c# jeśli zechcesz.

Rekrutacja:

  • Zdalnie lub w biurze
  • Do wykonania będzie dodanie jednego modelu w działającej aplikacji laravel – czyli dokładnie te obowiązki które będą Twoją codziennością
  • Otworzymy sobie jakieś REPO na git i będziemy rozmawiali co jest wykonane fajnie a co można by zrobić lepiej – może to być przez Ciebie wskazane repo lub twoje repo.

Uzupełnij formularz rekrutacyjny

oddzwaniamy na bieżąco

    Larvel skill

    PHP skill

    Link do przykładowego projektu GIT (opcjonalne)

    Marcin Dąbrowski

    Programista, Kucharz, Marzyciel... To że coś zostało zrobione, nie oznacza że nie można tego zrobić lepiej. Kluczem do doskonalenia jest dostrzeganie miejsc które można poprawić i nie oglądanie się za siebie.

    Napisz komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *