QR code jako bezpieczna karta MENU

QR code jako bezpieczna karta MENU

Drodzy Klienci,

Wasze restauracje powoli wracają do „normalności” i działają przy zachowaniu podwyższonych wymogów sanitarnych, określonych ograniczeń i obostrzeń dot. bezpieczeństwa i higieny pracy (o których pisaliśmy tutaj). Wszyscy staramy się w możliwie najlepszy sposób zapewnić niezagrażające środowisko dla naszych gości i pracowników.

Sprawą nadrzędną w restauracjach z obsługą kelnerską jest oczywiście dobra prezentacja Waszej oferty. Najlepiej radzą sobie z tym dobrze wykwalifikowani i kontaktowi kelnerzy, natomiast klienci są przyzwyczajeni do tego, że sami chcą poznać to co mamy im do zaoferowania.

Obecnie informacje o ofercie klienci restauracji otrzymują w postaci standardowej karty menu, z którą styczność może mieć każdy.

Jak sprawić, aby Twoje menu można było przejrzeć bezdotykowo?

Dzisiaj chcielibyśmy zaproponować kolejną poradę, która ułatwi Wam oraz klientom spokojne zamawianie posiłków. Mowa tu o dostępnych kodach QR:

Koncepcja jest bardzo prosta, w restauracji w widocznym miejscu wystawiamy kod QR. Klient po odczytaniu takiego kodu zostanie przekierowany na stronę z bezpiecznym menu, które obowiązuje w Waszym lokalu.

Dzisiaj każdy smartfon ma możliwość automatycznego odczytywania kodu QR. Zaletą pozostaje fakt, że Wy oraz Wasi klienci nie musicie martwić się, czy podczas podawania zwykłej papierowej karty nie zostaną przeniesione drobnoustroje.

Chętnie pomożemy Wam w przygotowaniu takiego kodu pod względem treści oraz graficznego wyglądu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:blush:
572 257 999
info@serwispos.pl


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button